Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a hajvasaló...

Szerintetek ez a hajvasaló megfelelő 15-20 centis hajra? Link

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 24. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Remington, a Belissima meg a Gamma jobban bevált. Volt 1 Babylissem is, az fél év után egyik napról a másikra nem melegedett fel.:S
2010. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hajvasaló, akkor Remington... a többi hajvasalónak nevezett tárgy nem annyira jó... volt egy philipsem, 9000 Ft volt, fél év alatt lekopott róla a kerámia! most van több mint egy éve egy Remingtonom, 6500 volt, és még mindig tökéletes... :)
2010. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nekem meg most van 1 remingtonom és 1 babylissem...és azt kell hogy mondjam, hogy a babyliis sokkal jobb
2010. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elegem van már h mindenki Remingtonozik. Nem ez volt a kérdés! Ha a kérdező BaByliss-t akar venni,akk azt fog.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:sztem jó 15-20 cm-s hajra. :) A lapjai eléggé vékonynak tűnnek. Szal jónak kell lennie.

2010. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, végre valaki aki arra válaszolt amit kérdeztem... :)
2010. jan. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!