Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások hány éves korban...

A pattanások hány éves korban szoktak elmúlni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

ez nem kortól függ. Persze a kamaszkorral bizonyára több pattanás is jár.

De alapvetően a pattanások a faggyúmirigy túltermelődése miatt keletkeznek, szóval lehet, hogy akár életed végéig kísérni fog. Én 22 éves vagyok, de még mindig vannak.

Ajánlom az Aknesol oldatot, gyógyszertárban lehet kapni, nekem úgy tűnik bevált. Elég agresszív készítmény, kiszárítja a bőrt, de lehet mellé használni valami zsírosabb krémet:)


22L

2010. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kortól függ. Olyan 11-15 évesen, mikor a többi osztálytársam teli volt pattanással arcon, háton, mellkason, mindenhol, nekem éppencsak néhány miteszerem volt. Most, hogy már mindenki kinőtte, nekem nőnek folyton pattanásaim, de borzalmasan :D

20/L

2010. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!


Akkor látom nem vagyok egyedül:)

kb ez a szitu nálam is:D jó azért annyira rengeteg nincs, de akkor is zavar:P

2010. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam pattanásosabb lány az általános iskola végén és középsuliban nem volt:(((

Érettségi után fokozatosan eltűntek:) Nem hinném hogy a stresszes tanulás miatt volt mert már 1 főiskolán is túl vagyok meg ledolgoztam már azóta 6 évet és pattanásom 1 db sincs:)))))))))))))))))

2010. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elég pattanásos voltam 12-13 éves korom körül.

De 16 éves koromra teljesen elmúltak. Szerencsére nyom nélkül.

2010. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban szinte elvétve volt pattanásom, szép volt a bőröm. Most huszonévesen viszont pattanásos lettem, gyógyszert is szedtem miatta. Ez általában nem feltétlenül életkor függő probléma.
2010. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én 16vagyok és mindig van egy két pattanásom de teljesen kiborulok ha kijön egy nagyobb volt h nemmentem bulizniemiatt... remélem nemsokára elmúlnak mert már vagy3-4éve vannak...
2010. dec. 30. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő..Én a tinédzser éveim elején nagyon szép bőrrel rendelkeztem,sose volt semmi az arcomon,bababőröm volt.17ves koromtól kezdve meg már örülök,ha csak 1 pattanás van az arcomon..Annyira nem vészesek,de most pl először a jobb arc felem volt tele pici miteszerrel és pattanással,most a bal oldalon.Borzalmas..És kezelgetem arclemosóval,miteszer és pattanás eltávolítókkal de semmi.Most már azt a gyógyszertárit én is kipróbálom,mert nincs mit vesztenem. :) Szerencsére nem olyan vészes azért a helyzet,de zavar.

18L

2010. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!