Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tinédzerkori pattanások...

A tinédzerkori pattanások mikor szoktak enyhülni?

Figyelt kérdés
Amióta serdülőkorba léptem mindig tele voltam velük most 18 vagyok és bár jóval enyhébben jelentkeznek, mint korábban azóta is hullámszerűen megjelennek a testemen és az arcomon.
2010. máj. 29. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem borzasztó sok volt, de én kozmetikushoz jártam, és most 20 vagyok és nagyon-nagyon ritkán jön ki egy-egy.
2010. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
én 19 elmúltam, de még nem enyhültek
2010. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj kozmetikushoz!

Menj el több helyre, ahol nagyon erősen nyomkodja, az a jó!

Én voltam már többnél is, volt, amelyik nagyon gyengén nyomkodta, és 1 hét múlva megint ott volt... A tövét nem nyomta ki.

Aztán találtam egy isteni kozmetikust! Az arcom 2 oldalán 5-5 pattanás volt évek óta, hiába jártam kozmetikusokhoz, nála 2x voltam, és teljesen eltűnt az az 5-5 pattanás, és máshol se nagyon jön ki :)


15/L

2010. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem az a baj hogy zsiros a borod .ez persze normalis tini korban.van akinek szaraz es van akinek normal a bore.neked zsirod.namarmost,szerintem probalj ki egy arclemosot,vagy csak mos mindig arcot.(reggel,este,ha jonak latod d.u. is)



persze olyan ember is akad akinek nem segitenek ezek,mmenj el borgyogyaszhoz(ami szerintem hulyeseg lenne de ahogy gondolod);vagy csak varj turelemmel es idovel elmulanak...

2010. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hja es semmikeppen se nyomd ki te!!!inkabb hagyd egy kozmetikusra!!!!!!



lehet hogy te nem tudod jol kinyomni es skkor vagy seb lesz a helyere vagy pedig 2 nap mulva visszano.

2010. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!