Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Kinyomtam egy pattanásom,...

SOS! Kinyomtam egy pattanásom, és most "sebes" maradt utána! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most nagyon piros körülötte, középen meg vörös. Valami krémmel kenjem be, hogy begyógyuljon? Vagy az eltömíti?


egyébként még kicsit "puklis" az arcom, az azt jelenti, hogy nem nyomtam ki teljesen? nyomjam ki? [nagyon fáj. >.<] alapozón kívül mit tehet hogy holnapra eltünjön? Bulit tartok szilveszterkor. :S


köszi!


2010. dec. 30. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig mindenképp nyomni kell amíg egy kis kukacka ki nem jön. Én anno azt a keveset is úgy csináltam. Kicsit vérzett aztán kész. Nah a nyomok eltüntetése már csücskösebb, mert kenőcs nélkül tuti nem gyógyul be 1 nap alatt. Használj Ftorocort kenőcsöt, ha van olyan nálatok. Mást nem tok ajánlani =)
2010. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy tegyél rá egy kis kamillás krémet/borogatást.
2010. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arcszesz. Én ezt tettem rá tegnap, és pár óra múlva kb nyoma se volt.
2010. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig kell nyomni, amíg az a fehér trutyi jön belőle. Fertőtlenítsd arcszesszel vagy citromlével, ha bírod, akkor sóval.
2010. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!