Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tippeket, hogy hogyan...

Adnátok tippeket, hogy hogyan állítsam fel a barátom haját?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor én akarom megcsinálni a haját a barátomnak, és rám is bízta.:) Pont középállapotba van a haja, szóval se nem pici, h simán felzselézhessem, viszont nem is hosszú, h ki tudjam vasalni. Azt terveztem h kivasalom felfelé állítva és befújom hajlakkal, de tegnap kipróbáltam, és nem jött össze, mert ahhoz túl rövid a haja.:( Adjatok tippeket létszi, hogyan, milyen féleképpen tudnám felállítani a haját, akár hajzselével, hajhabbal, hajlakkal,stb.. képeket is linkelhettek

én nem találtam googlen semmi nekivalót:( ami jól is állna neki:( köszi előre is

17/L (Ő 19/F)


2010. dec. 29. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
mossátok meg a haját, és amikor még vizes bontófésűvel szárítsad felfelé, vagy ha annyira nem áll be akkor waxot:)
2010. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!