Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La-roche-posay Effeclair...

La-roche-posay Effeclair termékek milyenek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én bőröm csak ezt az egy fajta készítményt viseli el :-)

Zsíros-érzékeny bőröm van. A Vichy Normadermtől ugyan csúnyább nem lett, de szebb sem. A La Roche Posay Effaclartól viszont szebb a bőröm. És nem utolsó sorban olcsóbb is, mint a Vichy.

Használom az arclemosót és az Effaclar K bőrmegújító arckrémet.

A legtöbb zsíros bőrre való krémtől, arclemosótól szörnyen kirügyeztem akár csak egy használat után is.

2010. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És nem szárítja nagyon a bőrt? Melyik tisztítót használod? A gélt vagy a habot?
2010. dec. 26. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gélt. Nekem nem szárítja. Pontosabban így télen, szeles, rossz időben nagyon jól esik bekenni krémmel a bőröm, de ez szerintem nem az adott terméktől van, hanem az időjárástól.
2010. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtam egy jó darabig, de nem volt semmi extra. Nem jó, nem rossz, nem javít de nem is ront a bőr állapotán..
2010. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, egyes patikákban lehet kérni ingyenes mintacsomagot. Mi is kértünk régebben, de nem mindenhol van és nem mindig, többször meg kell próbálni. De ha mi vidéken kaptunk, akkor biztos fogsz te is . :)
2010. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!