Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha színes hajspray-el befújom...

Ha színes hajspray-el befújom a hajam, akkor nem ragad össze? És körülbelül mennyi ideig marad meg a szín? Mondjuk barna a hajam és rózsaszínt szeretnék. Az első hajmosás után kijön? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én tegnap befújtam mert szilveszterre kéne és próbálgatom csak én a sötétszőke hajamat kékre.

-egy kicsit összeragadt de csak annyira mint egy szokásos hajlakktól

- a szín az nekem sokáig fenntmaradt

-az első hajmosás után kijön csak ha egyszer szoktad mosni a hajad akkor mosd meg kétszer mert a tövénél nekem egy kicsit kék maradt.

szerintem nagyon jó csak ajánlom :D. Remélem segítettem :)

2010. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és nemtudom neked milyen hosszú hajad van meg hány ml a spray de nekem 1 palack nem volt elég a pár centivel váll alá érő hajamra :D
2010. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindekettő az első válaszoló :)
2010. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát el kell keserítselek, de barna hajon nem lesz valami látványos. Sőt, a legtöbb szinte semennyire nem látszik, bár ha világosabb barna a hajad, akkor aránylag... de nem ugyanolyan a színe persze. És ahhoz, hogy jól látszódjon, sokat kell fújni, hajlakk, szóval el lehet képzelni, keményre merevíti kb akár. XD Ha esik az eső vagy párás az idő, akkor rá*asztál, mert kis vízzel márig fog, bört,m ruhát, amihez ér.
2010. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! amúgy meg világosabb barna a hajam és abban sztem meglátszik a pink. Nah mindegy én is kipróbálom szilveszter előtt. :D
2010. dec. 26. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
anno énis megcsináltam hogy barnát rózsaszínre de szerintem nagyon undorítóan néz ki. :DD ahhoz hogy normális pink színe legyen előbb le kell szívni szőkítővel a hajadat és utána már szép színe lesz.
2010. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy off de ti hol veszitek ezeket a spray-ket? Ilyenekben, hogy dm, rossmann, tesco lehet kapni? Mert nálunk csak ilyen üzletek vannak és még sosem láttam...
2010. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát a tescoba is lehet kapni a fodrásszkellékesnél meg ilyen 100 forintosba is :D
2010. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor majd még szétnézek.
2010. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaja én is a tescoba akarok venni :DD
2010. dec. 27. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!