Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném hosszú hajamat...

Bíró Lotti kérdése:

Le szeretném hosszú hajamat vágatni. Mit tegyek hogy ne bánjam meg?

Figyelt kérdés
...
2010. dec. 19. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Haver ezen meddig gondolkoztál?

Hülye kérdésre hülye válasz.. Ne vágasd le és nem bánod meg, erre mit írjunk?

2010. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
:D:D:D
2010. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha le akarod vágatni akkor nem fogod megbánni. Én sem bántam meg amikor a hátközépig érő hajam levágattam, fülig érőre. sőt, nagyon jól is állt. Aztán még a hajnak van egy olyan tulajdonsága, hogy visszanő!
2010. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyan frizurát ami jól áll és akkor nem fogod megbánni.:)
2010. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le.
2010. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondold át jó alaposan.


Én 2 évig totojáztam, mire levágattam, és végül áldom az eszem, hogy megtettem, sokkal jobban áll nekem a rövid, mint a hosszú valaha is vált...


Azt gondold át mindenképpen, hogy a hosszú hajad a személyiséged része-e. Mert ha igen, akkor soha az életben nem fogod magad jól érezni rövid hajjal.

Meg aztán nem árt tisztázni magadban, hogy miért akarod levágatni. Ha másokat akarsz elkápráztatni/pillanatnyilag unatkozol/változatosságra vágysz az életed valamelyik részén akkor inkább ne tedd!

2010. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is leszeretném vágatni a hosszú hajam. kicsit bánt a dolog, de muszáj mert kell neki a "frissítés". na meg visszanő ám ;)

*L

2010. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem extra hosszú van, és volt, hogy gondolkodtam, hogy levágatom. Aznap éjjel, mikor kitaláltam, azt álmodtam, hogy levágták és sírva ébredtem, úgyhogy én tudom, hogy nem fogom levágatni, mert azonnal megbánnám. Attól is függ szerintem, hogy milyen hosszú, mert egy hátközépig érő az nem annyira, simán visszanő 2 év alatt. A derékig érőnél hosszabb az már más téma, az nem nő olyan hamar vissza, és sokaknak ha egyszer levágatják nincs is türelmük visszanöveszteni.
2010. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt már hosszú hajam és többször vágattam le. Mindig megbántam. Mostanában is előfordul, hogy azt álmodom, hogy levágatom és nézegetem a tükörben, hogy hogy csinálhattam ilyen hülyeséget. Amikor felébredek, örülök, hogy csak egy álom volt. Úgyhogy én tudom, hogy megbánnám. Ha változatosságra vágyom akkor becsavarom, kivasalom, felkötöm, stb.
2010. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!