Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Sürgős, ha valaki tényleg akar és tud segíteni:S

Figyelt kérdés

Egy időbe hajvasalóval mindig megcsináltam a hajamat. De csak azért , mert sosem állt sehogy sem , reggelre elég hülyén nézett ki :S

Most már az egész hajam még rosszabb lett. Nincs tartása sem.

Igaz, a hajvasalást már abbahagytam kb május óta. Azóta nem használtam.

De most is ilyen sz.r a hajam.


-Azt szeretném kérdezni, hogy mit tegyek vele? Pakolás- mit használjak , mit tegyek rá ami hatékony ?

Sampon, vagy hajhab közül miket használjak?


( Ja és ,azóta egyszer volt már vágatva a hajam )


Szóval lényegében, mit tegyek a hajammal, hogy fényesebb kicsit dúsabb, és legyen tartása?? Hogy legalább fele annyira olyan legyen, mint régen volt. Bár bevallom régen sem volt dús, elég vékonyszálú a hajam.



Köszönöm , annak aki tud segíteni.


18


2010. dec. 14. 19:10
1 2
 1/16 szamóca. ***** válasza:

amelik része el van törve azt le kell vágni. máshogy nem szabadulsz tőle sajnos, nincso lyan szer ami rendbetenné.

ezen felül ami hasznos lehet...pl kenhetsz rá ricinusolajat, jót tesz neki patikában lehet kapni.. vagy van a gliss kurnak az a kis trubosos nyomokás izéje:) az is jó. plusz vegyél ionos hajszárítót és a hajkefével felfelé fésüld miközben szárítod, attól dúsabb lesz. meg tupírozhatod is a töveit.

2010. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ricinus olaj az van itthon de csak azt kell rákenni vagy kell még az olajhoz valami más ? és meddig kell rajtahagyni?


Gliss Kur- megnézem majd melyik az.

2010. dec. 14. 19:21
 3/16 szamóca. ***** válasza:

hát keverheted tojássárgájával, az is jót tesz neki csak nekem büdös :)))

csak rákened a végére, és igazából addig hagyod amig jólesik. én ugy hetente egyszer egy éjszakára teszek rá.

2010. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi


És neked használt a hajadra, ha megkérdezhetem?:

2010. dec. 14. 19:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fodrászkellékesben hajpakolásokat, nézz körül ott. Az egyik neve Placenta, ahhoz lehet keverni mézet is, az is jót tesz a hajadnak.
2010. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Napi 30 ricinusolyajas kérdést feltesznek, 800000 tapasztalattal és véleménnyel, ajánlom figyelmedbe. :D

Igazából a legtöbb embernek nem a hajával van probléma, csak ragaszkodik az olyan frizurához, ami nem való neki. Ezek szerint aránylag kevés és vékonyszálú hajad lehet. Megfontolnék a helyedben egy egészen rövid, de csajos hajat. Leglaább valami féligmeddig oldalfrufrud mindig legyen, csak két oldalt elválasztva iszonyat rossz és lapos tud lenni. A göndörítés is ad neki volument, ha ismersz nagyon megbízható fodrászt, daueroltasd be, persze nem a 80as évek pullikutyás effekttel, vannak modernebb fazonok. Azért jó, mert nem kell vele pepecselni minden reggel, ha jó a fazon. Kevés embernek van ereje és ideje minden reggel fél órát szárítgatni, rákenni több tucat finish terméket, tupírogatni, lakkozni. Drága, tönkreteszi a hajad egy idő után és annyi jobb dolgot lehet csinálni, mint a tükör előtt állni. Ja és még az első éjjel után sem ijedhet meg a pasi. XD

2010. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szal *olaj, puli és tupírozgatni (ha van még több is, bocsi... ^^" a kevés alvás...)
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 szamóca. ***** válasza:
nekem jó volt a hajamra igen, bár nem volt úgy szétroncsolva mint a tiéd:)
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Előtte sem volt annyira tartása a hajamnak, vékonyszálú volt előtte is annyival különb , hogy talán ritkább lett egy kicsit.


Azért köszi a kommenteket.

2010. dec. 14. 20:56
 10/16 A kérdező kommentje:

A Dauer--rel nem kockáztatok. Gondoltam rá, de sok mindenkitől hallottam, hogy nagyon tönkreteszi a hajat. Azért az én hajam attól messzebb áll, hogy ilyennek tegyem ki.


Akkor marad a ricinus olaj. Majd utánanézek mit hogy kell.

2010. dec. 14. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!