Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsabban nől ah aj ha...

Gyorsabban nől ah aj ha vágunk a végéből? Hülyeség?

Figyelt kérdés
Csak mert nem a végéből nől tovább hanem a tövéből..mindig is kiváncsi voltam hogyfügg össze ez a 2dolog! Valaki egy normális tudományos választ adjon!
2010. dec. 13. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na szóval, ugye egy idő után elkezd töredezni a haj, és ha nincs vágva, akkor folyamatosan visszatörik, és úgy látod hogy nem nő a hajad. ezért kell 3-4havonta vágatni kicsit a hajból, mert akkor nem tud visszatöredezni. remélem érthetően írtam le. :)
2010. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pontosan, ahogy az első válaszoló írta!

tehát nem nő gyorsabban, csak nem törik le a vége, vagyis nem "rövidül" a hajad!

2010. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt a "ha levágatom gyorsabban nő a hajam" - elméletet már énis hallottam, de hülyeség sztem, a haj nem növény:D
2010. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg legyél már képes normálisan leírni 3 mondatot, basszus, és nem nől, hanem NŐ. Még a helyesírás-ellenőrző is aláhúzza.

Amúgy meg nem nő gyorsabban, csak nem lesz ronda.

2010. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, ha vágod nem törik, és megmarad a hossza amit nőtt. Meg nem fog elvékonyodni a vége.

Nyilván azért is mondják, hogy gyorsabban nő, mert ha rövidebb a hajad, akkor előbb látszik a növekedés rajta, mint a hosszún.

2010. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ja. :D Kicsit rosszul fogalmazták meg, de amúgy elég logikus és egyértelmű, nem...?

És tényleg, ha valakinek tök egyenetlen a hajvége, mert már letört, meg más sebességgel nőnek a hajszálak, akkor hiába ér a derekáig, a vége szin te nem is látszik, levágja egyenleteesre, utána ami nő, szebb és látványosabb. :D

2010. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!