Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítő SPRAY. Lehet még...

Szőkítő SPRAY. Lehet még kapni egyáltalán magyarországon?

Figyelt kérdés

Régebben volt swarzkopf paletta blonding spraym.

Ez ilyen nyári hatás spray. Ugye minden haj kicsit kiszívódik nyáron, a naptól, a klóros víztől...a szőke hajon ez még jobban látszik.

Már megnéztem 2 rossmannban, dm-ben, schleckerben, müllerben, fodrászkellékesnél, gyógynövényes bio boltban.

Sehol sem volt.

Valaki aki lát valahol, vagy látott jelezné nekem?


2010. dec. 12. 22:39
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

szia!

én tavaly kaptam a müllerben, budakeszin (schwarzkopf), most kerestem rá a neten, hogy van-e valami új, és találtam bio változatban, logona azt hiszem.

2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
És ezt a Longonát hol lehete kapni? :) Ezt is müllerben?
2011. jan. 11. 22:13
 13/24 A kérdező kommentje:

Na, saikerült szereznem végre...:))))


[link] ilyen


Szerintem az országban kb. csak itt árulnak, hétvégén mosok hajat, majd beszámolok, mennyire lett sikeres a spray-zés:):D

2011. jan. 14. 18:06
 14/24 anonim ***** válasza:
Szia én ma voltam Gödöllőn a Müllerben és még volt kb. 10db a swarckopf blondige spray-ből 1600 Ft én is vettem én most már ráfújtam mert most mostam hajat. Remélem jó lesz amire megszárítom.
2011. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szia! Na milyen lett?:)

Én még nem fújtam rá, mert hétvégén nem voltam otthon, de egy kis tincsen kipróbáltam, semmi hatást nem vettem észre..:( Akkor lehet, rászánom magam, és kimegyek Gödöllőre, mert a swarzkopf tudom, hogy bevált nekem, ráadásul ez a kamillás bio hülyeség 2200ft körül volt, szóval drágább is..

2011. jan. 19. 09:43
 16/24 anonim válasza:

Én is a Hennaplust vettem meg a neten, ma érkezik :)

Régebben használtam Sun In nevezetűt, külföldön vettem. Eleve szőke a hajam, csak világosítani akartam, és az a tapasztalatom, hogy világosabb hajnál is kell legalább 2 alkalom, hogy látszódjon valami.

2011. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Sziasztok, kipróbáltam a Hennaplust, működik, egyszer befújás + szárítás = egy árnyalattal világosabb haj.
2011. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Na végülis egész jó ez a hennaplus, kb hetente fújok, de nem sokat, néha kimarad 1-1hét, szóval, ahogy látom, hogy mostmár kell. Végülis bevállt, mert a cél az volt, hogy ugye régen fújtam a swarzkopf paletta blonding-al és hogy az kifogyott+vége lett a nyárnak elkezdett lenőni, ami nem lett volna feltűnő, de már vagy 10-15cm lenőtt, és messziről azért látszott a pár árnyalatni különbség.Most az egész egy színű!!:))
2011. márc. 11. 21:09
 19/24 anonim válasza:

tudom hogy régi kérdés volt, de én nem rég vettem ezt a sprayt a müllerbe. száraz hajra fújtam és úgy sokkal hatásosabb. :)

[link]

2012. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi, pont erre gondoltam! A csaj nem ez volt rajta azt hiszem, de a kék doboz, sárga kupak stimmel! Amúgy még van a hennaplusban, ugye csak télen használtam, meg csak a hajtőre, úgyhogy sokat költöttem rá, meg járkáltam utána, de azóta is megvan :) És egyébként a schwarzkopft valamivel jobban rongálta, mint ez, bár jobban is szőkített.


Én vizes hajra szoktam, jobban eloszlik szerintem, ha vizes a hajad felülete. Utána nem öblíted ki, hanem úgy szárítod meg, és a meleg hatására jobban szőkít. De ha száraz hajra fújod, akkor is behajszárítózhatod, vagy feküdj ki a napra. Nekem fodrász mondta ezt a hajszárítós dolgot.

2012. aug. 27. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!