Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítő SPRAY. Lehet még...

Szőkítő SPRAY. Lehet még kapni egyáltalán magyarországon?

Figyelt kérdés

Régebben volt swarzkopf paletta blonding spraym.

Ez ilyen nyári hatás spray. Ugye minden haj kicsit kiszívódik nyáron, a naptól, a klóros víztől...a szőke hajon ez még jobban látszik.

Már megnéztem 2 rossmannban, dm-ben, schleckerben, müllerben, fodrászkellékesnél, gyógynövényes bio boltban.

Sehol sem volt.

Valaki aki lát valahol, vagy látott jelezné nekem?


2010. dec. 12. 22:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szóval nyáron világosabb a haj a környezeti hatások miatt, amik télen nincsenek, így látszik, amikor lenő a haj, hogy felül sötétebb, és olyan, mintha festettem volna.Erre kéne ez a szőkítő spray.
2010. dec. 12. 22:42
 2/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezeket találtam csak neked a neten,boltba nem láttam még.

2010. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Schwarzkopf blond spray azt olvastam h a müller drogériában van.
2010. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Elvileg kivonták forgalomból, mert ha jól emlékszem 12%os oxi volt benne, és azt túl erősnek titulálták.
2010. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:53


Mikor olvastad mostanában?

Vecsési müllerben megnézte egy haverom és ott nem volt szerdán, azt mondták nem is lesz, kérdezzük meg fodrászkellékesnél, de ott sem volt. Vajon más müllerben lehet, pl Gödöllőn? Az a baj, hogy müller csak vidéken van, és ez a két város, ahol lakik ismerősöm, és megtudják nézni.

Majd megpróbálom még több fodrászkellékesnél megkérdezni esetleg.

2010. dec. 13. 15:47
 6/24 anonim ***** válasza:
Én használtam. A hajam besárgult. Borzalmas volt.Ha szőkébb akarsz lenni, inkább festesd.
2010. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem voltam müllerben ugy olvastam neten de amint látom valahol szolok.Vagy ha megy valaki akkor mondom nézzen körül.
2010. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Én is használtam, de sosem sárgult be egyáltalán, tényleg olyan lett, mint nyáron volt spray nélkül.Szerintem neked túl barna volt az alap hajszíned, mert azt tényleg besárgítja.

Utolsó:Köszi, nagyon aranyos vagy:)))

2010. dec. 13. 22:00
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia én a Gödöllői Müllerben láttam még 1-2 hónapja. Szerintem nézd meg a Swartczkopf márkájút láttam.(ezer körül volt).

:)

2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
úú köszönöm, akkor jövő héten megyek Gödöllőre, hátha még van, barátnőm, csak hétvégén tudna menni.. a swarzkopf lenne egyébként is jó, mert azt tudom, hogy milyen hatást vált ki. Az árat, hogy írtad, azt pedig külön köszönöm:))
2011. jan. 2. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!