Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a barna vagy a...

Szerintetek a barna vagy a szőke hajú lányok a szebbek? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
nemtudom, de én barnán születtem és alig várom, hogy átfessem szőkére...a pasik akármit is mondanak, a szőkék maradnak az erotikus vágyak és vadmacskaság jelképei
2010. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Az lehet.

Szőke nővel jó kefélni...

Barna nő, meg feleségnek, barátnőnek való...

2010. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok...szeretek ideális lenni, sokat törődöm a külsőmmel, de már van két és fél éves kapcsolatom, úgyhogy nem azért akarok szőke lenni amiért írtad. Én már jó barátnő vagyok,ezt nem a hajszín dönti el
2010. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek szebbek?

Akinek a szőkék jönnek be, azoknak a szőkék szebbek.

Akiknek a barnák jönnek be, azoknak pedig a barnák szebbek.

Remélem érted, hogy mire akarok rávilágítani. Nincs értelme a kérdésnek.

2010. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én természetes szőkén születtem kiskoromban tiszta"tejföl"hajam volt de olyan 2.koromtól elkezdett sötétülni és most ilyen világosbarna-sötétszőke vagyok de szeretné, hamamorsan átfestetni szőkére,mertha ennél sötétebb lesz a hajam az szarul fog állni meg szeretnék újból szőke lenni.Sztem meg nem minden pasinak jön be a szőke...ez egyén kérdése,van akinek a barna jön be van akinek a szép éjfekete...és nemis mindenkinek áll jól a szőke és a világosabb árnyalatok és ez fordítva is igaz.Szal sztem szép minden haj a szőkétől a feketéig és ezért jó sztem mert minden pasinak más jön be.
2010. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az lehet.

Szőke nővel jó kefélni...

Barna nő, meg feleségnek, barátnőnek való..."


ez tetszik, van benne valami! nekem csak a barnák tetszenek, érdekes dolog, de tényleg.

2010. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a barna szebb, általában a bőrük se olyan hóka, mint a természetes szőkéké, barna szemmel meg isteni


egy hófehérbőrű szőke (természetes)

2010. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Persze tudom,hogy ez teljesen egyénfüggő, mindenkinek más tetszik,más jön be. Én barna hajú vagyok,és érdekelt volna,hogy arra is felfigyletek-e,nemcsak a szőkére :)

2010. dec. 10. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
ha tetszik az arca,akkor nem a hajszíne fog érdekelni.persze van akinek a szőke áll jól,van akinek a barna,ez szemszíntől is függhet,meg arctípustól.talán van benne vmi,hogy a szőkék az erotikus vadmacskák,de ez nem azt jelenti,hogy a barnákra kevésbé figyelnek oda a férfiak.
2010. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy természetes szőke lány, csodálatos kék szemekkel, nagyon szép is tud lenni. Mint anya, mint barátnő :)

Egy barna hajú lány olyan, természetes. Én főleg a gesztenye/sötét barnákat szeretem, vagy a világosbarna élénk színűeket. Az átlagos barna, nekem olyan semleges :)

Különben szinte mindenki barna hajjal születik, így feltűnő egy természetes szőke, fekete, netán vörös hajú szépség :)

2010. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!