Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kimegyek a főtérre, utcára...

Ha kimegyek a főtérre, utcára miért látom azt, hogy 10 lányból 8-nak feketére van festve a haja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mért Csak a cigányoknak fekete a hajuk?"


Nem azt írta, hogy aki fekete hajú az cigány, hanem hogy aki cigány, az általában fekete hajú. Ez meg általában igaz. Mi ezzel a problémád?

2010. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vivianne válasza:

Hát kicsikém az hogy ez egy nagy kamu.

Miért lenne? inkább melírozott szőke a hajuk .. vagy vörös .. de szerintem akkor felhozhatnánk a kínaiakat mert nekik tényleg fekete a hajuk .. hmm nah erre varj gombot.. idiót.a -.-"

2010. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Hát kicsikém az hogy ez egy nagy kamu."


Kedves ostoba liba, nem vagyok a 'kicsikéd'.


"Miért lenne? inkább melírozott szőke a hajuk .. vagy vörös .. "

Ez Fa$z$ág.

Ad.1: Nem festett hajjal születnek, és nem is arról volt szó, hogy milyenre festetik.

Ad.2: Amúgy sem hiszem, hogy pont ezek a festett színek lennének sűrűek náluk. Őszintén szólva elég kevés festett hajú cigánylányt láttam eddig.

Ad.3: Egy szegényebb borsodi faluban, ahol alapvető élelmiszerekre és/vagy fűtésre sincs pénzük, ott nézd már meg, hány nőnek van melírozott haja..



"de szerintem akkor felhozhatnánk a kínaiakat mert nekik tényleg fekete a hajuk .. hmm nah erre varj gombot.. "

Ez meg hogy jön ide? Ők is ugyanúgy fekete hajjal születnek, mint a cigányok, és ugyanúgy befesthetik, mint a cigányok. Ez nem ellenpélda, hanem egy párhuzamos, hasonló példa, aminek semmi köze a cigányok hajszínéhez. Ha gondjaid vannak egy szöveg értelmezésével, és a lényeg kiemelésével, azzal nincs semmi baj, szakember tud vele foglalkozni, de akkor ne járj ilyen helyre, és pláne ne okoskodj, mert az emberek nagyon hamar rájönnek, hogy buta vagy, mint egy faék.


Csak neked összefoglalom a lényeget:

- Valaki azt mondta, hogy azért láthat sok fekete hajú lányt, mert sok a cigány feléjük. Ez vicces megjegyzés volt.

- Jöttél te, és kiakadtál, hogy nem minden fekete hajú cigány. Ez ostoba megjegyzés volt, mert ezt senki nem állította.

- Jöttem én, és leírtam, hogy valamit félreértettél, mert nem ezt írták.

- Aztán megint jöttél, és agresszívan visszaszóltál (mint a cigányok... lehet hogy te is az vagy? Milyen is a hajad színe? hehe..).


További szép napot!

2010. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Vivianne válasza:

Fekete festett a hajam színe .. cigány vagyok :)

és világosbarna hajjal jöttem a világra .. höö!! :DD

Mit szólsz ehhez? és mi közöd van hozzá hogy " cigány vagyok-e " ? neked amugy is csak roma ;)

Mert ha én cigány vagyok .. akkor te egy paraszt :]

hmm .. de kis buta vagy .. ómagyar létedre :DD

2011. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!