Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom átfesteni a...

Hogyan tudom átfesteni a fekete hajat?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajamat kékesfeketére (Palette Intensive Color Creme C1) és most át szeretném festeni padlizsán színűre. Szerintetek befogja vagy először szőkítsem ki? Ez szerintetek kiszőkíti? [link] De nem kell hogy nagyon kiszőkítse. Csak annyira hogy befogja a festék. [link] Valami ilyesmi színűre szeretném befesteni.
2010. dec. 8. 17:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menj fodrászhoz!Először is lekell szivatni róla a feketét de ezt házilag nem ajánlom nagyon könnyen elég a haj.Inkább fodrász csinálja mint te házilag.A végén még kopasz leszel.
2010. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jézusom ennyire rosszul járhatok?? És fodrász ezt kb. mennyiért csinálja meg?
2010. dec. 8. 17:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Régebben az egyik osztálytársam mindig festegette a haját és hol vörös volt neki hol szőke valahogyan kiszőkítette saját maga de hogyan? Az a baj hogy már nem tartom vele a kapcsolatot :(
2010. dec. 8. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
hidrogénnel, hogyan?? Ezért írta az első válaszoló,hogy leégetheted. Elég durva dolgokat tud művelni a hajjal.
2010. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is festett fekete vagyok és már nagyon unom:( Szeretnék világosbarnát, kérdeztem egy mesterfodrászt, nála 70euro (itt Szlovákiában), sajnos nincs ennyi pénzem a hajamra, úgyhogy maradtam fekete:( Azért ilyen drága, mert úgy csinálná, hogy ne nagyon tegye tönkre a hajat. Otthon semmiképpen ne próbáld ki, mert még a végén elég a hajad! Én próbáltam, hogy befestettem 2-szer barnára, hátha megfogja, de semmi:((
2010. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha először szőkére ilyen nagyon világosra? Hátha befogná... :\
2010. dec. 8. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem nem fogja be, max. elég :S
2010. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

áhh... nem hiszem h elégne. Ez olyan mintha simán befesteném feketével csak nem fekete hanem más színű. Értitek nem? ... :(( Nem akarok már fekete lenni. Szerintetek ezt a cuccot honnan lehet beszerezni és mennyibe kerülhet?

[link]

2010. dec. 9. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!

úgy tudom 2-3ezer forint körül van. fodrászkellékeseknél érdeklődj!

2011. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1500 a leszívatás vagy kicsit több ilyen 2500körül ha hosszú a hajad... amúgy ha nem károsodott a hajad nem fog leégni... se otthon se fodrásznál nekem kb 5ször volt leszívatva és semmi baja a hajamnak és a fodrászos festékek sokkal erősebbek mint amit te boltban veszel... a loreálnak van egy tök jo szőkitője... és tényleg neked elég lenne 2-3árnyalatot világosítani, az nem sok... amikor valaki szőke akar lenn feketéből az a gáz... na akkor tényleg fodrászhoz kell menni, de így sztem simán meglehet csinálni... ez az 2-3árnyalat semmi...most egyes akkor ahajad és egy 3as 4es vörös teljesen jolenne neked, ami padlizsán... úgyhogy sztem meglehet oldani otthon is
2011. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!