Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy manapság a...

Miért van az, hogy manapság a fodrászok ugy szétnyaszabolják az ember haját? Miért nem ugy vágnak, ahogyan a vendég kéri? összeakarom-e gumizni. Tudna esetleg valaki egy ténleg jo fodrászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Több fodrásznál is voltam. Közöltem, hogy csak a végéből vágjanak egy kicsit, és ugy nekiestek, hogy egy idő után megkérdezték, hogy összeakarom-e gumizni. Tudna esetleg valaki egy ténleg jo fodrászt ajánlani?
2009. jan. 14. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, az első részből elfelejtettem törölni
2009. jan. 14. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem csak Te jártál eddig rossz fodrászoknál!Az enyém nem ilyen!Kérdés,hogy merre lax!?
2009. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
nem csak a kérdező járt ilyen fodrászoknál!nálam több fodrászt szerintem senki nem cserélt még,tényleg így dolgoznak ahogy leírta!egyáltalán meg se hallják hogy hogy szeretné az ember,csak nekiesnek,és szerintem csakazért se úgy csinálják,"nehogymá te mondd meg neki hogy micsináljon".nem annyit vág amennyit kérek,és nem úgy szárítja ahogy kérem.a halálom a "belőtt" frizura,a fejem tetején hátrafele puposítva,meg nyanyás frufruval.na ilyenkor megvárom míg kész,és látványosan benedvesítem a csapnál,majd kifésülöm,szétdúlom az ujjaimmal.ilyenekhez többé nem megyek.és mind ezt csinálta.szerencsére mostmár 3 éve találtam egyet,aki az én ízlésem szerint dolgozik,nagy bajban leszek,ha majd ő nem lesz :((
2009. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XXII.kerületben lakom. Ha valaki a közelben tudna ajánli egy jo fodrászt, azt szivesen fogadnám.
2009. jan. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!