Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztő kinek vált be hogy...

Az élesztő kinek vált be hogy megeszi a pattanások ellen? SEGÍTSETEK? Már mindent kipróbáltam de reménytelen?

Figyelt kérdés
Mennyit kell napi szinten megenni belőle?Arra a sárga csomagolású sütőélesztőre gondoltam,amit asszem Budafokon készítenek!Tapasztatalatok érdekelnének hogy kinek vállt be!Mennyi idő után?Hogy szoktátok megenni és kb mennyit?Már nagyon el vagyok keseredve mert semmi nem használ!!!Pattanásos és zsíros a bőröm!!SEGÍTSETEK!!!Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 20. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy próbáltam, hogy tejben elkevertem és felkentem, hagytam megszáradni, de nem volt semmi hatása. Aztán próbáltam úgy, hogy megeszem, de úgy sem volt eredmény.


De tudok jobbat. Nadin kénszappan és Alksebor kenőcs. Patikában kapható mindkettő. 1 hét alatt rendbeszedte a buksim.


Egyik haveromnak vészesebb volt, Ő bőrgyógyászhoz ment és kapott valami gyógyszert, amitől egész testén eltűntek a pattanások. Tökre kitisztul. Valami hormonos cucc, pontosan nem emlékszem a nevére.

2010. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!