Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony vagyok, de tokám van....

Vékony vagyok, de tokám van. Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Sajnos ez genetika:S de sminkkel valamennyire tudsz rajta változtatni. Veszel egy sokkal sötétebb színű púdert, és nem az arcodra, hanem a "tokádra" viszed fel.Ez egy kicsit leárnyékolja:)
2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd hátra a fejedet és végezz gyors nyelvöltéseket,az a lényeg hogy ne feszítsd be a nyak körüli izmokat mert csúnyán ki fognak egy idő után dudorodni.Elég viccesen hangzik de ez nem vicc:D
2010. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
:D:d:D
2010. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. Nem kéne egyből pánikolni. Sztem tök aranyos egy ilyen kis "toka" egy lányon. Főleg ha vékony is vagy, de még kicsit husisabb lányoknál sem gáz. (Jó, persze van egy határ, de az a határ általában sokkal odébb van, mint ahogy azt a lányok képzelik.) Engem biztos egyáltalán nem zavarna a tokád. :D
2010. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit szólnál hozzá, ha lenne egy fiúd és az a tokádon puszilna meg? Csak mert én gondoltam már ilyenre. Az teszi számomra vonzóvá ezt, hogy tom, hogy a lányt zavarja, de sztem meg aranyos és akkor cupp
2010. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó, persze úgy értem, hogy egy meghitt pillanatban vagytok és akkor kapnál oda egy puszit.
2010. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
SZia! Én is vékony vagyok és tokám van:S Engem is zavar:S mert nem értem hogy hogy lehet tokám mert mondjuk ducibb lennék akkor érteném de így, de ebben biztos az is benne van hogy nekem kicsit kerekebb arc formám van ha csont lennék akkor is lenne tokám meg kerek fejem lenne :D: s NA de mindegy, a barátom szereti és mint az előzők írták még puszikat is kapok rá :) szóval kezdek vele így megbarátkozni, csak nagyobb ne legyen:S , ezért szoktam tudom viccesen hangzik "toka tornázni" neten amúgy ha beírod toka torna akkor add tippeket ötleteket, csak ne nagyon feszítsed meg a nyakizmod!
2010. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!