Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AHA savas kezelés érzékeny bőrre?

AHA savas kezelés érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés
Rosaceára hajlamos,könnyen kipirosodó arcom van.Tudom,h ennek a bőrtípusnak mindenfajta hámlasztás árthat,habár én egy évben egyszer,(ha tehetem)szoktam csináltatni Green Peel-t,és ez jót szokott tenni.Azért szeretnék vmilyen hámlasztást,mert sajnos régebbről visszamaradtam még hegek az arcomon.Sajnos Green Peel-re még nincsen pénzem,és Aha-ás hámlasztásra gondoltam vagy inkább mikrodermabrázió?... mert állítólag,az megfelelőbb ilyen érzékenyebb bőrre,mondjuk attól meg nem sok változást vettem észre az arcomon.Bocsi,kicsit hosszúra nyújtottam.:)de ,ha vki válaszol,annak nagyon köszönöm.
2010. nov. 10. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!