Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az avon testápolók közül...

Az avon testápolók közül melyik az, amelyik csillogást kölcsönöz a bőrnek? és tényleg látszik is, nem csak oda van irva.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen van a nővéremnek de csak minimálisan csillog.

2010. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Skin So Soft terméket használok, mint ami az előző válaszoló linkjében is megtalálható, azonban egy másik fajtát.

[link]


Ez nagyon jóó, gyönyörűen csillámlani fogsz tőle, és barnít is, bár ez lehet nem a barnítós fajta, mert enyémnek picit más a flakon színe, enyhén arany színű. De ha amúgy is van egy kis barna színed akkor gyönyörű lesz a bőrödön!! És sokáig elég, én még nyáron vettem és félig tele van, mondjuk nem használom minden nap, mert ha egyszer bekenem magam, akkor még 2, talán 3 nap múlva is fennmarad néhány csillám, persze fürdés mellett értem.:D

Próbáld ki, én nagyon szeretem, napfényben gyönyörűen ragyog tőle a bőr!:) Remélem segítettem!:)

2010. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi nagyon szépen. én a nyáron vettem olyan after sun napozás utáni testápoló félét, mi olyan aranyozott, tehát csillog. akkor ennek a szine is kb olyan lehet:D
2010. nov. 11. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van: [link] , ez is csillogós. Szeretem, mert tartós a csillogása.
2010. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én DOVE-ot használok, annak is van csillogó testápolója, nagyon jó illatú!!
2010. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!