Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alapozó milyen hatással...

Az alapozó milyen hatással van a bőrre és a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy ha minden nap használok alapozót, akkor sokkal hamarabb ráncosabb lesz a bőröm, eltömítem a pórusokat ami nagyon rossz hatással van a bőrre, és később már alapozó nélkül is sötétebb lesz az arcbőröm színe?
2010. nov. 6. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz.
2010. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.. én nem rég voltam kozmetikusnál, és ő mondta, hogy igen eltömíti a pórusokat.. de ha este mindennap lemosod és jól kitisztítod akkora baj nem lehet

tudom ajánlani ezeket a szemcsés tisztítókat, arcradírokat:)

2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kozmetikus vagyok...használhatsz alapozót, de én csak a krém állagút javaslom, azt is vékonyan és amint tudod mosd le! De az a legjobb ha nem használsz, így megelőzheted a póruseltömődést és a későbbi sötét foltokat, pigmentálódásokat.
2010. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!! :)

És annak külön nagyon örülök, hogy egy szakember is válaszolt a kérdésemre, még egyszer köszönöm :)

2010. nov. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!