Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Nuvaring hüvelygyűrű hatássa...

A Nuvaring hüvelygyűrű hatással van a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy segít elmulasztani őket, egy másik fórumon viszont pont az ellenkezőjét állították. Nekem hormonális okok miatt vannak pattanásaim, ha a hüvelygyűrű állandó egyenletes hormonszintet biztosít akkor lehetséges, hogy javul a bőröm? Vagy romlani fog?
2009. jún. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak a neten orvos válaszol (bőrgyógyász, nőgyógyász) rovatok talán ilyesmin érdeklődhetnél. Nekem a Tinikrém vált be, agyalapi mirigy hormonjaival van bajom, de nem egyformák az arcbőrök meg a hormonértékek. Orvos segíthet. Kikérheted endokrinológus orvos véleményét is és főleg a nőgyógyászodét. Szép, mosolygós arcot!
2009. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze voltam már orvosnál és már túl vagyok a vérvételen is de még két hét az eredményig...

Valószínűleg fogamzásgátlót kell szedjek mert vannak egyéb hormonális problémáim is. De ha már fogamzásgátló, akkor nem mindegy hogy milyen. Nagyon feledékeny vagyok és biztos hogy elfelejteném minden nap beszedni, a másik pedig hogy nem szívesen szedek bármit is. A hüvelygyűrű pedig nem halad át az egész testemen - ez benne a jó, de ez miatt vannak kételyeim is.

2009. jún. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!