Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szöszös a hajam? (lenn)

Miért szöszös a hajam? (lenn)

Figyelt kérdés

Amikor göndör a hajam hátúl szöszös,

nemtudom h miért mert csak hátul egy olyan kicsi tincs olyan de a többi meg szép göndör, mit csináljak vele?

:(


2010. nov. 6. 17:21
 1/4 anonim válasza:

Szia:)

nekem is göndör a hajam, nekem a fufrum szokott az lenni, amire rájöttem azért van mert hajhabozom és a hajszárítóval rászárítok egy picit és ott mindig megkapja.. de azóta átálltam más márkára..

használsz hajhabot, vagy ilyesmit?

2010. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem használok hajhabot stbst

csak amikor vizes akkor is lehet latni egy kicsit deh amikor megszárad akkor borzalmas.. :@

Van egy kérdésem : az én hajam az hullámos-göndör de hogyan lehet teljesen göndör vagyis néhol a hajam picit sima de én szeretném ha már néhol göndör akkor legyen tejesen, nem tudsz ajánlani valamit? hajhab-bol milyet hasznaljak? vagy sanpon stbstb

koszonom.

2010. nov. 6. 23:22
 3/4 A kérdező kommentje:
mi tehetné teljesen göndörebbé?
2010. nov. 6. 23:23
 4/4 anonim válasza:
Hát.. nekem is ha megszárítom borzalmas.. és alig göndör.. de ha teszek rá hajhabot.. és hagyom h picit megszáradjon akkor nagyon göndör.. és ahogy telnek a napok mindig rakok rá picit ha megyek valahova.. és 2.nap már annyira göndör lesz h hu:D:D ajánlani hááát.. én több félét használok és szerintem nem nagyon van közöttük különbség:)
2011. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!