Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lettetek festett...

Hogyan lettetek festett feketéből szőkék? És Christina hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Pl: itt egy Christina Aguilera kép...Gondolom nem növesztette le a haját...Én arra gondoltam hogy hajszínezővel festem a lenőtt barna hajtövemet...az jó? Minden véleményre és tapasztalatra kiváncsi Vagyok! előre is mindenkinek köszönöm :)


[link]


2009. jan. 8. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kiszívatják hidrogénnel fehérre az egész hajat, aztán rákennek szőke hajfestéket. Ezt csak úgy lehet. De gondolhatod, mennyire kiszárítja, megroncsolja az a hajat. Vagy fodrász csinálhatja mondjuk nem egyszerre, hanem több részletben világosít, akkor talán "egészségesebb". Christinának meg tuti mesterfodrász csinálta. Szőke hajszínezővel festenéd a lenőtt barnát, jól értelek? Nem akarlak elkeseríteni, de az nem fog meglátszani. Max. "szép" foltos lesz. :S
2009. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neeeem!Fekete hajszínezővel festem :) hogyha majd lenő a rendes fekete krémhajfesték akkor tudjam más színt is alkalmazni később :)
2009. jan. 8. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
neki valószínűleg nagyon jó fodrásza van, de ezt a műveletet sajnos nem lehet úgy megoldani, hogy nem menjen tönkre a hajad, mert leszívatni a feketét nem egészséges. otthon meg semmiképp se próbáld ki, mert olyan lesz a hajad mint egy szalmakazal... (jártam már én is így, nem lehetett sehogy "meggyógyítani", le kellett vágni) vagy ha hirtelen akarod mégis, akkor menj el szalonba
2009. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémet 4 hónapig csinálták kíméletesen és így nem ment tönkre!Eső alkalommal leszívták, és kentek rá világosbarna festéket!Havonta mentem és mindig világosabb árnyalatút kentek rá,és így szép lassan szőke lett!A hajamnak pedig semmi baja,pedig elég vékonyszálú!Ráadásul a művelet során minden hajmosás elött alkalmaztam olivaolajos pakolást, és így ki sem száradt!Szval ha nem egyik napról a másikra akarod világosítani,hanem lassan,kíméletesen,akkor nem megy tönkre!
2009. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"Kiszokitettem magam a fekete hajam és bár más máskor is tettem ilyet, mert sokszor voltam szőke is és fekete is most mégsem jártam sikerrel. Mit tegyek a hajammal?"


Ezt én kérdeztem nemrég gondolod olvasd el milyen károkkal járt stb. Utánna elmentem a fodrászomhoz és kidrült nem is kellett olyan sokat levágni belőle mint ahogy rémitgettek a kommntelőim...Ja és azóta újra lett leszivatva és befestve persze ezt már a fodrászom csinálta :) és most platinaszőke pár egy 10cm-t veszitettem a hajam hosszából, de megérte...Szóval két lépésben már simán megoldató csak mindenképp fodrászra kell bizni az "ügyet", mert különben... Bár én eléggé kivoltam bukva a két festés között ugyanis elég tarka volt a hajam és úgy volt muszály mászkálnom, mert a fodrászom mindenképp pihenőt ajánlott a hajamnak... Ha szőkités mellett döntesz akkor sok sikert!:)

2009. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Én régen csináltam ilyen drasztikus dolgokat a hajammal. Meg lehet csinálni, csak árt a hajnak. Ha nagyon jó minőségű hajad van, akkor talán nem teszel benne kárt, de ha nem vagy profi, akkor inkább bízd fodrászra. Én megcsináltam többször is, festett feketét szőkítővel lekentem, akkor annak ilyen "égett mókus" színe lett, ahogy barátnőm mondta, utána még kétszer át kellett mennem rajta a szőkítővel, hogy befogja a szőke hajfesték. Nem lett baja a hajamnak, de nem is volt túl hosszú, hosszú hajjal nem merném megcsinálni.


Tikki

2009. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Szia!Én fodrász vagyok és abszolult azt javaslom bízd ezt szakemberre.Több vendégem is lett már feketéből szőke és persze a hajukat megtartva.Aki érti a dolgát,nem ijed meg egy ilyen feladattól,sőt kihívásnak tekinti:)


Sok sikert!

2009. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a tarka hajúnak üzenem,hogy sztem váltson fodrászt:sEgy fodrásznak szívatás után tudnia kell,hogy mivel fesse be a hajat,ami egyenletesen elfedi,mégha elsőre nem is lesz szőke!
2009. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jogos,hogy váltson!


A fodrász beíró voltam.

2009. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igazándiból Én is festett fekete Vagyok mint Christina volt, és már régóta akartam szőke lenni!Jóó azért nem olyan szőke mint Ő, de széép világos szőke...Gondoltam, hogy fodrászhoz megyek, de egy fodrász ismerősőm sincs, vagy olyan akire azt mondanám, hogy rá "merem bízni" a hajamat! Hisz szép fekete (festett) hosszú hajam van...A nővérem is anno abból a színből szivatta le a haját és a fodrász elrontotta...Szétégett a haja!És Ő még nem is a szőkét választotta hanem a vöröset...:( Szóval...Mester fodrászra tuti nincs pénzem, és nem is tervezek egyet sem felkeresni, de viszont ha van fodrász ismerősötök itt Pesten akkor megköszönném, ha megosztanátok Velem!
2009. jan. 11. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!