Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki melyikre szavaz, kinek mi...

Ki melyikre szavaz, kinek mi vállt be jobban? Vitanol C vagy ricinus olaj?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre,tapasztalatokra és hogy kinek melyik vállt be jobban?!
2010. nov. 6. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mind a kettő bevált, de a ricinusra szavazok.
2010. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vitanol c t ha jól tudom már nem is lehet kapni...
2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
A Vitanol c-t már valóban nem lehet kapni, de nagyon jó volt. Ricinus hosszú távon több kárt csinál mint hazsnot, meg amúgy is pepecselős, senkinek nincs arra ideje, hogy órákon át bedunsztolt fejjel mászkáljon, nem éri meg.
2010. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12:24 a ricinus hosszú távon milyen kárt tud csinálni szerinted?Ez érdekelne
2010. nov. 6. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Na a károkra én is kíváncsi vok. 3 hónapja használom és semmi rosszat nem tudok róla mondani, igen elég necces az egész, de megéri, nekem jobban nől tőle. Na de nem egyformák az emberek....
2010. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Először is nem nő tőle a hajad, csak mivel olaj ugyan azt a hatást éri el, mint pl.: az olívaolaj is, hogy nem törik tőle a hajvéged, ezért látod úgy, hogy nőtt a hajad. Az ilyen olajos dolgok eltömítik a pórusokat és majd X idő múlva korpás/zsíros lesz a fejbőröd.
2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó írta jól. Ismertem olyat, akinek úgy eltömítette a fejbőrén a pórusokat, hogy pár hónap ricinusozás után szép kis korpaeső hullt alá a hajából. Ezzel amúgy még mindig küszködik (szeptember óta), még mindig eléggé korpás a haja. És valóban nem nő tőle jobban, csak mivel kevésbé töredezik, ezért látszik úgy mintha nőne. Semmi tudományos alapja nincs, hogy "hajnövesztő" lenne a ricinus. ez amolyan placebo.
2010. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

nem hiszem hogy négy hónap alatt 12 cm-t törne a hajam, ezáltal, hogy ricinussal kenem, így meg nem. Ez abszurd.

Az én szubjektív véleményem alapján ricinus olajra szavazok. Nálam látványos volt a változás. A szempillámon viszont lószart sem használt..

2010. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!