Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a ricinus olajal?

Figyelt kérdés

Én kb 1.5 hónapja használom 6-6órát szoktam a hajamon hagyni és utánna még rakok rá 1óráig tejes hajpakolást de nem nagyon látok változást a hajamon:(

Pedig úgy szeretném nőveszteni:$:(


2010. nov. 5. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Elirtam:$5-6órát.

Kinek mennyit nőtt és mennyi idő alatt?:$

Ilyenekre lennék kíváncsi:$

2010. nov. 5. 19:19
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

A ricinusolaj köhögés ellenaz igazi!

Aki megissza nem mer többet köhögni, mert befosik!

2010. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jézus te beteg vagy xD
2010. nov. 5. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj nagyon jó hashajtó, ebben igaza van az előzőnek. :D

Egyébként én a szempillámra használom pár hete, és mintha hosszabbak lennének, legalábbis én így látom. A hajamon nem próbáltam.

2010. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom h mi az olaj ismerem tisztában vagyok vele!

De én hajnővesztő ként használt hatásra lennék kíváncsi:)

Én is kentem a szempillám vele egy idejig:DDe sztem én csak bemeséltem magamnak h nött tőle:D

2010. nov. 5. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
ne tegyél közvetlenül utána hajpakolást rá. ésamugyis a pakolást csak a hosszára tedd.
2010. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én aug. eleje óta használom újra, nekem észrevehetően többet nő. Nyugi, az elején nekem se nőtt, de ha hozzászokik a fejbőr akkor már minden oké... és ez persze változó, valakinek 1, valakinek 2 hó után kezd jobban nőlni.

Amúgy egy héten hányszor használod?

2010. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hajnövesztésre szerintem Revalid vagy HairClinic a legjobb.

Ricinus olajjal én a szemöldököm kentem mert szinte alig volt és csodák csodájára egyszercsak lett! Hogy ennek köszönhető e, nem tudom!

Viszont ha szemöldökre jó akkor hajra is tuti, csk kérdés hogy nem e lesz tőle túl zsíros.

21N

2010. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:):)

Hát én heti 2-3*szoktam használni:):):)

Szemőldőkre nem próbáltam még de lehet jobb lenne ha elkezdeném:)

2010. nov. 8. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én október közepe óta csinálom heti 3 alkalommal és szerintem elkezdett eléggé nőni mert azóta vágattam egyszer és az meg se látszik sőt inkább hosszabbnak látszik!:)
2010. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!