Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj most akkor jó a...

Ricinus olaj most akkor jó a hajra vagy sem, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, hogy jó mert dúsítja, ápolja a hajat sok helyen meg azt hogy eltömíti a fejbőrt mert nem lehet ki mosni a hajból így zsíros lesz.
2010. aug. 6. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált a ricinus. Szép hosszú, dús hajam lett tőle. Meg kell tanulni normálisan alkalmazni. Csak annak lesz zsíros utána a haja, aki nem tudja alaposan kimosni a hajából. Masszírozd nyugodtan a fejbőrődbe 4-5 órán keresztül hagyd rajta, majd 2x mosd meg alaposan samponnal. Ha nem alaposan mosod ki, akkor benne marad az olaj és hajszárításnál meg néznek egyesek, hogy miért zsíros már most a haja... Nekem zsíros hajam volt. Heti 4x meg kellett mosnom régebben, viszont mióta a ricinust használom, elmúlt és heti 2x mosom.


18/L

2010. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem zsíros tőle a hajam. És most már heti 2* mosok hajat a 2 naponta helyett, mert nekem is nagyon zsíros volt:) Nagyon szép és sűrű a hajam tőle, pedig még csak kétszer használtam. Szerintem próbáld ki.
2010. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól dúsítja és növeszti. Nekem sem zsíros tőle a hajam.
2010. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok tapasztalatott még nem tudok modani, mert péntek óta csinálom:S és most is hajamomcsücsül az olaj már 3 órája és még ott is fog vagy 2 órán át:):) 2 szer simán lekell mosani, mert zsíros marada haj. De nekem nem zsíros tőle.
2010. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És hogyan kell használni?:O:D csak úgy magában teszitek rá a hajatokra?:D Szárazra vagy nedvesre..?
2011. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!