Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás riadó! Mit tegyek?

Pattanás riadó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el!Általában semmi baja nincs a bőrömnek,de most valamilyen oknál fogja kijött rajtam vagy 8 darab,de nem akármilyen..rettenet pirosak,kettő nagyon fáj.Mit csináljak hogy elmúljanak vagy enyhüljenek? :( van itthon essence pureskin-em (pattanásleszárító)de ettől csak bedurrannak egy ideig még pirosabbak lesznek,és később se hat. Szóval mit tegyek? :(
2010. nov. 5. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Élesztő, uborka pakolás, jégkockázás, kamillás gőzölés. Kamiláás gőzölés után ki is nyomhatod őket alapos fertőtlenítés után.
2010. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a nagyon gyulladtakat ne nyomogasd, mert félő, hogy megmarad a helye, ha olyan nagyok, vagy 2-3 nőtt egymás mellé szorosan.. A gőzölés jó kamillával, utána az uborkás+valódi citrom levés+élesztős pakolás is jó, ha leszedted, mindre egy csepp betadine, reggel meg arcradír, ha estére fenthagytad a betadinet.
2010. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. nov. 5. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:

aknemycin krémet irass fel a háziorvossal és éjszakára azzal kend be a pattikat!

egyébként én ilcsi cuccokat használok, nagyon beváltak!

21N

2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!rémálom volt ez az időszak,most hála égnek vége van.:) egyenlőre... :/
2010. nov. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!