Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntethetnél el a pattaná...

Hogy tüntethetnél el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Már valamelyik több hónapja ott van :( és az arcbőröm is nagyon csúnya, mitesszerek is vannak rajta. vettem már krémeket és hasonlóakat, de valamelyik csak ront a helyzeten, használok kamillát is de semmi se segít :(
2010. nov. 4. 12:59
 1/3 anonim válasza:

én ilcsit használok, ugyan ilyen volt a bőröm és már minden drága cuccot kipróbáltam (clinique, vichy...), de csak az ilcsi krémek, szappanok váltak be.


elmondom én mit használok és kb milyen áron vannak


1. fekete szappan 35ml 1900,- (2-3 hónapig elég, mert elég sűrű és nem kell belőle sok, mindennapos használatra, direkt ilyen bőrre van)


2.csipkebogyó habkrém 30ml 1500-1700 körül (ez is gyulladt, zsíros pattanásos bőrre van) a habkrém nem zsírositja, tovább a bőrödet és hamar felszívódik.


3. ichtiolos pakolás vagy ecsetelő a durvább pattanásokra, 1 nap alatt elmúlnak tőle (1600,-)


hát, nagyjából ennyi..

2010. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki szintén visszatért az Ilcsihez.

Én is ugyanígy vagyok, én még az Ernő Lászlót is használtam, de semmi nem olyan jó, mint az Ilcsi. Imádom a csipkebogyó habkrémjét és az almás-citromos habkrémjét is.

A csipkebogyó habkrém valami fantasztikus. Úgy megnyugszik tőle a bőröm, hogy másnapra elmúlik minden vörösség és pattanás.

2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

első vagyok:


miután helyreállt az arcom a kökény habkrém, tonik, és zselét használom. pórusösszehúzó és rendkívül bársonyos lesz az arcunk és az illata olyan, mint egy sütemény :)

2010. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!