Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire higiénikus az elektro...

Mennyire higiénikus az elektromos borotva intim környékre?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szeretem, mert nem tudom magam vele megvágni. Hiába próbálom utána alaposan lefertőtleníteni, szerintem nem sikerül, mert sokkal erőteljesebb szőrtüszőgyulladásom lesz, mint az egyszerhasználatos borotva után.

Mit gondoltok?


ma 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele. Csak te használod,miért ne lenne higiénikus?
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert lehet nem tudom rendesen lefertőtleníteni, és azért intim tájékon ez fokozottan fontos.
ma 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem fertőtlenítettem,semmi probléma nem volt emiatt,de te tudod...
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért pattogok tőle ki jobban mint a sima borotvától?
ma 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatom,de valszleg érzékeny a bőröd.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért pattogsz ki jobban, mert az elektromos nem "szépen" vágja el a szőrszálakat, hanem "letépi", ezért sokkal jobban izgatja a bőrt, több "hegye" lesz a szálaknak, a pengés egy éles vonalban vágja el, ezért csak egy ponton van hegye, így könnyebben át tud jutni a bőrön.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ma 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!