Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jok a garnieres...

Szerintetek jok a garnieres termekek aknes borre? Ha igen ti melyiket ajanlanatok? nekem pigmentfoltjaim vannak es ilyen kis zart komedoim Kinek mi vallt be?

Figyelt kérdés

ma 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne olyan összetevő, ami a legtöbbször érzékenységet okoz (pl. alkohol, parfüm), akkor nyugodtan tegyél egy próbát. Rengeteg embernek bevált.

Látom a kulcsszavaknál a fényvédőt. Ott számomra megbocsájthatóbb az alkohol és a parfüm is, mert az előbbi pl. a formulázáshoz kell az esetek nagy részében.

A parfümöt is bírja a bőröm.

Én megtanultam és ezt is tanítom, hogy ha van két termék, az egyik szipiszupi összetevőkkel, de valamiért mégsem jó, pl. a formula, vagy nem szívódik be rendesen, katasztrófa rá sminkelni, akkor inkább legyen benne minimális alkohol, parfüm, de komfortosan érezzem magam.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább dermokozmetikumokat használj. Nem összekeverendő a biokozmetikumokkal.

Nekem azért váltak be, mert nincs bennünk parfüm, színezék. A parfümre nagyon érzékeny a bőröm, piros és pattanásos lett tőle.

Pl. Bioderma, Clinique, La Roche Posay

ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!