Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenyíratnád a kb. váll alá...

Lenyíratnád a kb. váll alá érő hajad pár millire mindenhol néhány aranyos külföldi lány kedvéért?

Figyelt kérdés

Amúgy oroszok, osztrákok, meg németek. Nemrég ismertem meg őket csereprogramon és nyelvgyakorlaton (a sulinkban van németes, meg oroszos olyztály, meg csoport is). Tök édesek, meg szépek, meg okosak, meg kis kedvesek. Tetszett, hogy világos a hajuk, szemük stb. mert északiak, kivéve az egyiküknek bőre, aki félig török. Kis egzotikumok, amit ki ne szeretne. :D Beszélgettünk, röhögcséltünk, majd szóba jött a hajam. Mondtam, hogy gimi kezdete óta növesztem. Igazából ez is praktikus, ha nem is úgy, mint a rövid frizura, mert nem kell belőni, csak mosni, meg esetleg felkötni. Mutattam nekik képen, hogy előtte volt olyan buzzcutom is, ami csak le volt tolva 3 mm-re, fél centire, mikor hogy. Erre az egyikük nagyon belelkesült, hogy ez nagyon klassz volt, nyírassam le megint, mert olyan katonás, az meg annyira szexi, meg olyan tüsis, amit jó piszkálni stb. Meg hogy neki Oroszországban volt ilyen crusha. Erre az egy osztráky meg egy német csajszi hozzáfűzte, hogy szerinte is tök cool volt, meg hogy jóval férfiasabb, mint a mostani, meg hogy vagány, mert olyan menő fiús.


Aztán ezen elgondolkodtam. Megkérdeztem más csajokat is, mind magyarokat, mind külföldieket. De a többség nem kedvelte, igénytelennek vagy egyenesen csúnyának nevezte, vagy azt mondta, hogy ahogy akarom, én fogok tükörbe nézni. Volt aki könyörgött, hogy ne.


Mit gondolsz? Megéri? Jó csajok kívülről, belülről, de ők úgyis elmennek, ettől függetlenül nem mondom, hogy nem tudnám valamelyiet elképzelni mellettem... Másrészt kozülük sem mindenkinek tetszik. Korábban is úgy tudtam, hogy a lányok a felül hosszabbat szeretik... Meg amúgy is hosszú hajam van már egy ideje, szinte a jellem része lett. Mégis mit gondolnának, ha csak úgy letolatom, pláne a lányok miatt... Még nem is vagyok a megtestesült magabiztosság...


Mit gondoltok? Megérné?



ma 09:34
 1/2 Metionin ***** válasza:
Sosem vágatnék más frizurát mások kedvéért, ideig-óráig jelen lévő random külföldiek kedvéért mégúgy sem. Látszik, hogy még fiatal vagy és meg akarsz felelni de hidd el, nem éri meg ilyesmikkel foglalkozni.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne tedd, ez tényleg csupán egy átmeneti fellángolás. Az is lehet, hogy trollkodtak veled, csak jó színészek.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!