Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem bírok elviselni magamon...

Nem bírok elviselni magamon semmilyen krémet az esti fürdés után. Tényleg ártok így a bőrömnek?

Figyelt kérdés
Este miután fürödtem vagy zuhanyoztam olyan jó érzés végre tisztának lenni, egy fizikai munkás munkanap után. Az arcbőröm is zsíros típus ráadásul. Úgy érzem a testemen és az arcomon is, hogy “örül” a bőröm, hogy végre kaphat levegőt éjjel. Ezért egy ideje nem használok semmit este, sem testápolót, sem arcápoló termékeket, sem dezodort. Reggel arcot és hónaljat mosok és akkor használok dezodort, az arcomra pedig szemránc krémet, c-vitamin szérumot, hyaluron szérumot, és fényvédőt. Testápolózni pedig heti egyszer szoktam hétvégén reggel, mikor nem kell kapkodni munkába. Viszont mivel nem vagyok már túl fiatal (33) elbizonytalanít a sok bőrápolási tanács az öregedéssel kapcsolatban. Tényleg ártok azzal hogy este nem kenek hidratálót, retinolt, testàpolót stb-t?
tegnapelőtt 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
alapból az embernek semmi szüksége krémekre .
tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Tök mindegy mikor teszed fel. Ha neked reggel jobb, akkor akkor 🤷🏻‍♀️
tegnap 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszakai regenerálódás miatt lenne fontos, plusz feltöltött bőrrel ébrednél. A retinol ráadásul az egyik legbizonyítottabb hatóanyag.

De amúgy, ahogy neked jó. Mindenképpen meg fogja mutatni a bőröd, hogy mire van igénye.

Azt gondolom, hogy nem jó állagú krémekkel próbálkozol, azért érzed fullasztónak.

tegnap 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kevés krémet viselek el magamon. Keress könnyű krémeket. Pl cerave hidratáló lotion. Ez könnyű észrevétlen.
tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!