Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a fürdéshez való szivacso...

Ezek a fürdéshez való szivacsok jók?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a dm-es loofah szivacsokra, vagy bőrhámlasztó kesztyűre.

Mostanság nagyon megtetszett ez az “african net sponge”, magyarul talán afrikai fürdőháló, viszont ezt semmilyen üzletben nem találom, de notinon sem vagy online felületeken. Gondoltam kipróbálom az ezekkel való fürdést, mivel eddig csak simán kézzel fürödtem. (Férfiként eddig nem érdekelt, de a hátamon most vannak májfolt szerűségek, vagy gomba miatti foltok, amikre ez a fajta tusolás is pozitív hatással lenne)


Vagy van valami bevált tippetek, hogy fürdéskor mivel tudnám magam még alaposabban megmosni? Esetleg a hátamat is elérve



aug. 18. 22:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Nagyon nem higiénikusak
aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hámlasztó kesztyű minden használat után nagyon alaposan kimosva bevált, de ezek a szivacsok igazi baktérium tanyák lehetnek, nem ajánlanám.
aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!