Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire zavaró a lányoknak...

Mennyire zavaró a lányoknak ha egy férfi erősen őszül 30 évesen?

Figyelt kérdés

Tehát mennyire öregít mondjuk egy átlagos 20-24 éves lány szemében.


Érdemes e festetni vagy nem olyan fontos



ma 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adott férfitöl függ, aki szorong miatta, annál nagyon zavaró, de ott a festés is az lesz, mert amiatt is ideges lesz az illetö, ha lazán tudja viselni, akkor lehet kifejezetten vonzó is. Elvileg festetni csak akkor érdemes, ha jó fodrász végzi, aki természetesn hastást tud elérni, különben nagyon ocsmány lesz, és elég gyakran festik a tövét, mert a lenövés a lehetö legrosszabb dolog.

De alapesetben szerintem ez a legkevésbé lényeges valakinél, sokkal inkább az emberi oldal számít.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha egy pasi korán őszül vagy kopaszodik, sokkal jobban teszi, ha inkább teljesen leborotválja a fejét.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!