Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jött le csokibarnaságom?...

Miért jött le csokibarnaságom? amikor nyár után jártam szoliba ráadásul kint is napozok ha jó idő van. Egyszercsak reggelre azt vettem észre, hogy ilyen sokkal világosabb, krémszínü ronda lett a böröm.

Figyelt kérdés
Nem szokta ledobni pedig a bőröm a barnaságot, mi történhetett? És csak a karomon dobta le.

ma 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:
gyülölöm a fehér bőrt ...
ma 07:16
 2/6 A kérdező kommentje:
mindenhol csoki vagyok a karomról jött le, mit csináljak?
ma 07:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél karotin tartalmú ételeket, pl. nyers sárgarépát olívaolajjal.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önbarnítót nem szoktál használni??
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem használok soha, ráadásul sok sárgarépát eszek, szeretem.
ma 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az A-vitamin zsírban oldódó vitamin, tehát fontos, hogy legalább valami zsíros, vagy olajos étel legyen mellette mikor eszed.


"A zsírban oldódó vitaminok felszívódását és hasznosulását segítheti, ha étrended elegendő mennyiségű zsírt tartalmaz. Az elégtelen zsírbevitel gátolhatja a zsírban oldódó vitaminok felszívódását. Válassz olyan zsírforrásokat, amelyek értékes esszenciális zsírsavakat tartalmaznak és kerüld a telített zsírsavakat és transzzsírokat.


Egészséges zsírforrás lehet:


Dió

Mogyoró

Chiamag

Lenmag

Napraforgómag

Tökmag

Mandula

Kesudió

Avokádó

Zabpehely"

[link]

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!