Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid tabletta tényleg jó...

Revalid tabletta tényleg jó férfi hajhullásra? Ha nem akkor mi a leghatásosabb megoldás?

Figyelt kérdés

Fodrászom ajánlotta mert mikiegér vonalban és hátul fejtetőn ritkul a hajam.

Így néz ki most 31 évesen :

[link]

[link]

[link]

GYK-n rákerestem, de szerintem nők kérdéseit olvastam mindenhol.

Az lenne a kérdésem, hogy ez ugyanúgy jó-e férfi kopaszodásra? (öröklődött mert apám is régóta kopasz)

Vagy ha nem jó, akkor a tudomány jelenlegi állása szerint mi a leghatékonyabb hajmegmentő praktika/készítmény ami nem egy vagyon mint a hajbeültetés? Havi max 20-30 ezer amit hajlandó vagyok a hajamra locsolni (azt is csak akkor ha fél év után látom eredményét), de annyira meg már nem vagyok hiú, hogy cirka milliós hajbeültetést vállaljak be amit később folyamatosan ugyanúgy kezelni (fizetni) kell életem végéig.



tegnap 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Engedd el, ez genetika. Semmi sem segít, fogadd el, vágd le.

Jason Statham is jól néz ki kopaszon.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezen a Revalid nem fog segíteni, bástya.
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!