Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

4 évig volt minden probléma nélkül géllakkom. Kb 1 éve mikor a körmös reszelte le, fehér volt a körmöm. Azt mondta nem is ken rá újat, szerinte gomba.

Elmentem bőrgyógyászhoz. Valóban gomba. Kaptam körömlakkot rá. Kentem, kb 3hónap alatt helyrejött teljesen.

Fél évet kihagytam, szép volt a körmöm. Majd mivel tök hiányzott, újra elmentem ekkor már egy másik körmöshöz, géllakkott csináltatni.


2.körmöm volt fenn tőle. 3 hete csináltattam. Viszont pár napja fájt, viszketett a körmöm és a bőröm találkozásánál kb lereszeltem, nem bírtam.

Ismét totál csúnya a körmöm. Fehér, foltos.

Ismét a gombára gyanakodnék.


De miééért?


Új körmös, lenőtt totál az előző. Láttam, le is kezelte fertőtlenítővel.

Nem értem mi miatt jöhetett ki megint.


Kértem dokihoz időpontot, de csak 30.-án tudok menni hozzá.


szept. 16. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban volt hír, hogy egyre többen allergiásak a géllakkra :( Ahhoz is ilyesmi tüneteket emlegettek.
szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!