Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok borravalót adni...

Szoktatok borravalót adni fodrásznak, körmösnek, kozmetikusnak?

Figyelt kérdés

Ha egy szolgáltatás 11500 Ft, illetlen pont annyit adnom?

11800 Ft-nál 12000 Ft-t adok.

Mennyit illik?


szept. 14. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Akihez én járok 1900 Ft-t kér egy hajvágásért.


És éppen hogy állok anyagilag.


Ha van miből adok kikerekítem ha nincs akkor visszavárom a 2000-ből a százast.

szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Szoktam. 11500-nál 12 vagy 13, attól függ, épp hogy állok anyagilag.
szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A borravaló, hogy pénzt adunk a nagy semmiért.

Én kihagyom

szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

3-s.


A nagy semmi az mikor a másik nincs megelégedve azzal amit tettek felé,.


Valamikor réges régen fák kiszedésével,kivágásával foglalkoztam.


Megcsináltam a munkát ami 1/2 napig tartott,és mivel meg volt velem elégedve a gazda a megbeszélt 20000 Ft-s munkadíjra még rádobott 5000 Ft-t.


Az megint más ha zsugori az ember mint ezek szerint ön is,mert azok megb az anyjukat két forintért.


Van ilyen ismerösőm ki ha kap munkájáért többet az természetes,de ha véletlenül neki kellene adni többet az már valahogy nem áll a kezére.

szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha fullos a csaj és kedves. Vagy ha a pasi valami olyan dolgot tesz, ami nem lenne a dolga. (Nem szex!)
szept. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18.000 volt a fodrászom, 20.000ft-ot hagytam ott neki, mert meg voltam vele elégedve. Étteremben is szoktunk borravalót hagyni, nagyjából a fizetni való összeg 10%-át, ha nincs benne a szerviz díj. Engem így nevektek,tanítottak. Szerintem nincs azzal semmi gond, ha plusz visszajelzéssel megerősítjük az elégedettségünket. Én recepción dolgozom és annyira tudunk örülni minden féle kedvességnek. Pl. Utoljára kaptunk mindannyian külön-külön egy-egy nagy tábla milka csokit az egyik kedves vendégtől. Bearanyozta a napunkat, és nem kimondottan a csokin van a hangsúly, hanem a visszajelzésen, hogy valamit jól csinálunk.
szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-s.


Fogamhoz verem a garast emberektől mit is lehetne várni,ugye-ugye!

szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, helyette kap egy őszinte köszönömöt.
szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fodrásznak már nem, már alapból elég magas áron dolgozik, és annyira hű de nagyon nem is vagyok vele megelégedve. Azon gondolkozom, hogy lehet váltanék. Körmösömnek adtam, bár őszintén megvallva nem minden alkalommal voltam megelégedve a végeredménnyel, azóta már magamnak csinálom itthon.

Kozmetikushoz nagyon ritkán járok, neki is szoktam.

szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!