Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a korpás...

Mit használjak a korpás fejbőrömre? Bíztam a Head&Shoulders-ben, de egy kalap szar. Jelenleg azt használok, de amint zsírosodik a hajam, visszatér a korpa is. Már mindent kipróbáltam, végleg semmi nem szüntette meg a korpát. Zsíros korpám van. 32/N

Figyelt kérdés

Szerintem nálam ezt a túlzott faggyútermelés okozza.

Már tizenéves korom óta küzdök a visszatérő korpával és annak már közel 20 éve. Nem viszket a fejbőröm, de nagyon irritál a korpa, max 1 hétig vagyok korpamentes hajmosás után.



szept. 13. 02:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#07-#08: ha sajnálod a pénzt már csak arra is, hogy kipróbálj 1-1 terméket, ami talán segíthet, és kicsit sem vagy hajlandó foglalkozni azzal, hogy normális sampont válassz magadnak, akkor erre mit mondjak? Minek vagy itt? Mit akarsz hallani? Boldogabb lennél, ha valaki azt mondaná, hogy nyugodj bele, ez így marad? Próbáld ki ugyanazokat, amiket eddig, és panaszkodj, hogy szar, az megold mindent.

"mit ér az, amit javasolsz ha utána még normál samponnal is meg kell mosni a hajamat?" - A fejbőr és a haj nem ugyanaz. A fejbőrtisztítóval megmosod a fejbőrödet, a samponnal meg a hajad többi részét, hogy ne a fejbőrtisztítót pocsékold rá. De tök mindegy, ha esélyt sem adsz a terméknek.

"azt fogom neked figyelni h ne legyen egy samponban "SLS"" - nekem ne figyeld, én maximálisan letojom, hogy TE mit csinálsz vagy mit nem :D Nekem ez a taktika bevált, én ha kellett kipróbáltam drágább termékeket is, nem haltam bele, de megtaláltam, mire van szükségem. Te így sosem fogod.

szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Dercos Technique Anti dandruff Dermatological shampoo a Vichy-től.
okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!