Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinél meddig elég egy dezodor?

Kinél meddig elég egy dezodor?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom, hogy be tudnak osztani egy golyós dezodort egy hónapra, de én azokat egy hét alatt elhasználom. Elég izzadós vagyok. Reggel, és este is zuhanyzok.. Számotokra melyik típusú dezodor a leggazdaságosabb?

szept. 8. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta hányszor kened újra, hogy egy hét alatt elfogy? Én stifteset vagy fújósat szoktam használni és 2-3 hónapig elég. Mondjuk csak napi egyszer vagy néha max 2-szer szoktam őket használni.
szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Garnier Minerals golyóst használok, 2 hónapra bőven elég. Te milyen vastagon kened fel?? Szerintem próbálj márkát váltani, keress olyat, ami kisebb mennyiségben is hatékony.
szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Naponta 2x fürdök, és naponta 2x kenem. Ha munka után még megyek valahova, és nincs időm zuhizni, akkor munka után is. Legutóbb a rossmanos golyósat használtam, meg a Garnier golyósat. Ha nem kenem vastagon, akkor nem érzem hatásosnak. A Dove-ot próbáltam, ami hatásos, de drága. Igaz az sem spórolás, hogy az olcsóbból veszek többet. Szokásom az is, hogy szeretem hurcolászni magammal. Nyáron megjártam, mert a fújós felmelegedett a táskámban, és féltem, hogy felrobban. Most a shifret fogom venni a Dove-tól. Azok 3 hetet kibírnak. Egyébként 45 évet töltöm. Lehet változok is.
szept. 8. 14:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem, hogy a púderesek azok használnak, amik hagynak nyomot a bőrömön.
szept. 8. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nivea stiftet használok, szerintem 1 évig elég egy (pedig nyáron 2-3x fürdök naponta és mindegyik után használom)
szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Több, mint egy éve vettem utoljára. Nivea golyós. Munkanapokon napi egyszer reggel használok és kész. Nem vagyok büdös.
szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én a fújósat szeretem, napi 1-2x használom. Kb. 2 hónapra elég.
szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jó esetben max egy-két hónapig elég. Ez van ha az ember extrán izzadós és nagyon durván stresszelős Xd.
szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!