Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tesztoszteron hogy folyásolj...

A tesztoszteron hogy folyásolja be a bőrműködést?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,az arcom nem a legszebb. Egyik ismerősöm mondta,hogy lehet túl sok tesztoszteront termel a szervezetem. (van is benne igazság,mert szőrösebb vagyok mint az átlag lányok)
2010. nov. 2. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve hova forduljak most? Bőrgyógyászat,házi orvos? Hogy beállítsák a hormonszintemet.
2010. nov. 2. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:

A befolyásolj ige nem elválós igekötős. "Hogyan befolyásolja a tesztoszteron a bőrműködést?"


Egyébként mit értesz az alatt, hogy nem a legszebb? A tesztoszteron kihat a csontozat fejlődésére (több tesztoszteron - nagyobb és erősebb csontok, különösen az állkapocsnál látványos ez), jelenthet több szőrt, de pl. bőrhibákkal már nincs ilyen direkt összefüggés.

2010. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreirtam. Pattanás,mitesszer.
2010. nov. 2. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre jó a Diane 35. Kérdezd meg az orvost!
2010. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belgyógyász és endokrinológus. Kell egy hormonszintes vérvétel is és ennek megfelelően fogja kezelni. Hiába mész bőrgyógyászhoz, vagy kapsz egy szteroidos krémet, ami ideig-óráig jó, vagy az etalon t a Diane 35-öt. amiben annyi hormon van, hogy 3 melled nő:-) Ő ennél tovább nem fog menni. Ha belső gond, akkor belgyógyász.
2010. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha 3 mellem nő a Diane 35 miatt,én annak csak örülnék!:D
2010. nov. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!