Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajfestékeket bekeverve...

Rosszcsillag kérdése:

Ha a hajfestékeket bekeverve nem lehet tárolni akkor hogyan végezzek bőrpróbát a használat előtt?

Figyelt kérdés
Ahhoz ki kell bontanom és össze kell kevernem a festéket, de ha másnapig várni kell a teszttel, h megtudjam allergizál- e akkor másnapig tárolnom kell a már bekevert cuccot.
aug. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy 0.5-1 cm festéket kinyomsz és annyi.

Valójában nem kell összekeverni allergiateszthez, mert az ammónia szokott allergiát okozni. A hidrogénperoxid nem.

aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm :) először festek :D
aug. 18. 17:29
 3/4 A kérdező kommentje:

ééééés ha megcsináltam a tesztet és lemostam a festéket a bőrömről de tiszta piros volt alatta, de fél óra múlva elmúlt akkor ez allergia vagy festhetem nyugodtan? :O

Tapasztalatlan vagyok, azért a szerencsétlenkedés ...

aug. 18. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet az igen de nem bizti lehet mindenkinek pirosodik kicsit, csak azért mert én is így csináltam, nekem is piros volt alatta, de még is befestettem. Majd másnap már viszketett a fejem napokig meg nagyon csúnyán hámlott a fejbőröm meg minden. Sokkal rosszabbul is járhattam volna, azóta se fejtettem.

De az se mindegy milyen hajfestéket használsz.

aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!