Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni ezt...

Hogyan tudnám eltüntetni ezt a pattanásszerű bőrhibát?

Figyelt kérdés

Több hónappal ezelőtt borotválkozás közben a szám fölött kicsivel megvágtam magam és keletkezett ez a pattanásszerű dolog de nem múlik el, mint egy rendes pattanás, már több hónapja ott van, hogyan tüntethetném el?


Kép: [link]



aug. 14. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira tudom így kép alapján megállapítani, de te biztos érzed hogy amúgy van-e benne valami csomó. Ha van, akkor a helyedben megpróbálnám egy fertőtlenített tűvel felszúrni. Nekem is volt ilyesmi cucc hónapokig az államon, nyomásra meg sem mozdult. De mikor tűvel rásegítettem és aztán megnyomtam, akkor valami zsírcsomó féle kijött belőle és el is múlt.
aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A tűt hogyan érdemes fertőtleníteni? Öngyújtó/forró víz/alkohol?

aug. 15. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva csak lemostam valami arctisztító tonikkal.
aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!