Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni azt...

KelemenVikii kérdése:

Hogyan tudnám eltüntetni azt a nagy pöttyöt vagy pattanásszerű valamit a lábamról?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve, miután leborotváltam a lábamat megjelent egy nagyobb pötty vagy szőrtüszőgyulladás a térdem alatt.Néha begyűlt és olyankor ki lehetett nyomni mint egy pattanást de mára már olyan(sőt talán rosszabb is) mint egy ronda pattanás és nagyon csúnya lett pedig sok krémet kipróbáltam már de nem használnak.

2015. júl. 18. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltehetően a mélyben betokozódott valami gennykeltő baktérium. Lehet, hogy sebészileg kellene feltárni.
2015. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet és én is gondoltam már hogy megmutatom egy bőrgyógyásznak de hogy őszinte legyek kicsit tartok tőle:) 15/L
2015. júl. 18. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg egy orvosnak, nem kell ettől félni.
2015. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban kell tartanod az itt kapott válaszok megfogadásától!

1./ Nem valószinű, hogy a választ képzett bőrgyógyász adja;

2. ha mégis, látatlanban diagnózist állít fel, akkor már közönséges kuruzslóvá degradálja önmagát!

2015. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!