Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás ellen melyik a...

Kopaszodás ellen melyik a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés

A fejtetőmön a hajam igen szépen elkezdett ritkulni igy 20éves koromra és mivel a fejformám nem adja ki hogy a kopaszság jól álljon ezért muszáj valamit kezdenem vele.

Hajbeültetésen és fejtető dúsításon gondolkozom ( [link] mint pl ez.

Aki küzd vagy küzdött hasonló problémával tudna segíteni hogy nektek mi vált be a legjobban?



aug. 11. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A borotva vált be egyedül nekem, és a létező legjobb döntés volt. Felejts el minden más szenvedést vele, csak kidobott pénz.
aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és először én is féltem attól, hogy nem fog jól állni a kopaszság. De egy-két nappal utána már annyira természetes volt, hogy többé el sem tudtam hajjal képzelni magam. (1-es vagyok)
aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs a kopaszodással csak az hogy hosszúkás a fejformám meg hogy nagy a fejem és igy hát elég torz lennék
aug. 11. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés, baseball sapka hordása, kopaszra nyírás, hagyni ahogy van.
aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kifogást keress a kopaszság ellen, hogy fejforma, meg hasonlók. Told le röviddel (2-es, 1-es, nullás, borotva), akár fokozatosan is, aztán megszokod a látványt, utána meg azt írnád, hogy hülyén áll a haj, mert hosszú a fejformád. Nem csak a tekegolyó fejűeknek áll jól, hanem szimplán 100-ból 97 férfinak teljesen oké lenne a kopaszság.
aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hatásos módszer nincs.


Mindenképp érdemes. Azért egy orvosi vizsgálat, rendes fejbőr témás magánrendelésen. Ott el tudják mondani mi történik pontosan nálad. Visszafordítani azért nem lehet, lassítani talán. Szóval így marad a hajbeültetés, a röhelyes és gáz parókázás, vagy a nullás haj.

aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amit érdemes kipróbálni, az a fejmaszírozó.

Bátyámnak is egyre jobban ritkult a haja, de vett egyet és azóta kevésbé hullik.

A maszírozó kerek alakú, tenyérnyi nagyságú és ilyen műanyag tüskék állnak ki belőle. Azzal kell masszírozni. Elvileg elég kellemes érzés. Hajmosás után használja tesóm, kB másfél percig körkörös mozdulatokkal.

És a termék kB 1000 Ft

Szóval egy próbát megér szerintem, még ha nem is válna be nem sokakat dobsz ki az ablakon.

aug. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

6-toshoz csatlakozom, szedtem és kentem amit csak létezik kopaszodás ellen. Semmi. Ha valakinek ideiglenesen kihullott a haja valami gomba betegség miatt, annak az Alpecin visszavarázsolta. Nekem éveken keresztül az összes Alpecin sem segített (kék, szürke, piros, zöld flakon).

Ideiglenesen pedig csak a DHT hormon blokkoló szerek segítettek, de ha már nem használtam pár hónapig, megint kezdett...


De ha gondolod te is vásárolgathatsz és reménykedsz hogy csodaszereket megtalálod, majd ha feladod akkor ott lesz a hajbeültetés. Csak műtétileg lehetséges átformálni magad. Ez van. Ha nagyon zavar, kezdj gyűjteni.

(Török ország marhára olcsó, 1000-1500€, BP meg 3000-5000€).

szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hajbeültetés sem megoldás, az esetek 30%-ban marad csak meg. És nem olcsó, hajbeültetés után pedig csak akkor vállalnak pénzvisszavizetést ha szeded az androgén hormon blokkoló szereket. Szóval....szpás.

A genetikát nem lehet átverni sehogysem sajnos. :(

Mindig talál új utat ahhoz, hogy aminek hullnia kell az hulljon, aminek maradnia kelljen az marad.

szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért ennyi hülyeséget is ritkán olvas az ember !


1 senki nem teszi kötelezővé hogy bármit is szedj utána !


2 általában 2 műtét kell, mert ha túl sűrű a hajad akkor az Implanterrel nem lehet elérni azt a sűrűséget elsőre ! Kell egy második sűrítésre!


3 menj be egy klinikára és kérdezd meg őket, ők jobban tudják mint az itt kommentelő csóró kopaszok!

szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!