Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a zsíros arccal?

Mit csináljak a zsíros arccal?

Figyelt kérdés
Alapvetően zsíros arcom van, és arc mosás után nagyon hamar újra zsírosodik. De 3-4 napig ezzel nem volt gondom, tökre normálisnak tűnt, sok vizet ittam és iszok, tejet (muzlivel) stb. De most megint kezd újra zsírosodni. Nem tudom mit csináljak.

#termék #bőr #rutin #zsírosarc
aug. 5. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Süsd ki fokhagymával.
aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mosd meg, hogy utána megint ne legyen gondod 3-4 napig. Ha megint újra zsírosodik megint most meg :D
aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg hormonális? Vagy étkezés miatt? Arcápolási rutinod van?
aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet hormonális. Balea arctisztitot használok es esténként szalicilsavat
aug. 5. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
balea az a dolgok legalja. Feleségnek a balea sampontól pl. még a haja is elkezdett hullani.
aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De olcsó. Sajnos nem engedhetem meg még magamnak a drágább cuccokat, így ideiglenesen ezt használom :(
aug. 5. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem kombinált bőrűként (úgy, hogy a T-vonal meg az állam baromi zsíros) ez a kombó vált be leginkább eddig:


- Eveline Cosmetics aloe verás mattító hidratáló gél

- Garnier arcra való fényvédő (mattító AHA BHA savas)

- mattító primer (mondjuk a többség sztem nem jó, ami most kapható drogériában... a legolcsóbb, ami tűrhető volt, az az Ingrid Cosmetics primere)

- Eveline Cosmetics aloe verás micellás víz (ehhez egy sminklemosó balzsamot használok pluszban, de azt azért nem ajánlgatom, mert ha nem sminkelsz, felesleges... nagy néha Nivea arclemosó gél - a zöld csomagolású bőrhibákra való)


+ egészséges étkezés (sok zöldség, elegendő fehérje)

aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
aug. 8. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Teafaolajat cseppents pár cseppet a tonikodba. Vagy sima desztillált vizet tölts egy kis flakonba és abba cseppents. Vattával töröld át vele az arcod és használj előtte kombinált bőrre való arclemosót, mert a teafaolaj szárít is. Biztos rá tesz egy lapáttal ez a nagy meleg is mert én is ragadok mindenhol hiába mosom le a faggyút, kb 2 perc.
aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teafaolajat néha használok a pattanásokra, nagyon szereti a bőröm
aug. 11. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!