Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha újra pattanásokk...

Mit tegyek ha újra pattanásokkal küzdök?

Figyelt kérdés

12-13 évesen kezdődött ez az egész amikor homlok tájékon megjelentek a pattanások, majd olyan 15-16 évesen erre a megoldás a duac kenőcs volt, miután már jártam kozmetikusnál is aki kinyomogatta őket előzőleg, ezzel kitisztítva.


A duac előtt használtam egyébként még a kuracot is, de nem sokat ért. A duac krém teljesen jól helyrehozta, levette a gyulladást, ám picit a kelleténél tovább használtam, majdnem 1 évig. Visszamentem a bőrgyógyászhoz aki miután megnezte, hogy milyen szép a bőröm megint felírta a kuracot, mondván, hogy a gyulladás miatt már nem kell és ugye nem is szabad.


A baj csak az, hogy most újra lettek, sajnos nagyrészt az arcomon ahol eddig nem volt egyáltalán, ez így különösen bosszantó. Vajon elkezdhetem a duacot megint? Eltelt már vagy fél év azóta, hogy nem használtam egyáltalán.



17/L



júl. 27. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!