Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások áll, állkapocs...

Pattanások áll, állkapocs alatt, és nyakon mire utalhat?

Figyelt kérdés

Hatalmas csomók és pattanások nőnek az állam, állkapcsom vonalán és a nyakamon. Csupa heg már ezeken a helyeken a bőröm, pedig nem piszkálom őket.

Kétszer volt már hormon vizsgálatom, cukorterhelésem, mindegyik eredmény tökéletes lett.

Mitől lehet mégis ez?



jún. 9. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezesd meg a dolgaidat is.
jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogaidat
jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azok is megvannak nézetve.
jún. 9. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen B6 B12 vitamin készitményt, hajvitamint, akármilyen vitamint nagy dózisban? Vagy eszel esetleg nagy mennyiségben csokoládét? Mert nekem például ezektől bőr alatti nagy pattanásaim lesznek.
jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. Régen szedtem A vitamint és cinket, hogy talán javít valamit, de nem, így abbahagytam. Csokit ritkán eszem, nem nagy mennyiségben.
jún. 10. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!