Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szakemberhez forduljak?

Milyen szakemberhez forduljak?

Figyelt kérdés
Márciusban menstruációs zavar miatt a nőgyógyászom Norcolut tablettát írt fel nekem, hogy beszabályozza a ciklusom, csak pár napig kellett szednem. Viszont azóta folyamatosan pattanások jelennek meg az államon. Eleinte csak egy két kisebb pár napig tartó volt most viszont már rengeteg gyulladt pattanás keletkezett az államon és bármit csinálok nem múlnak el. A bőrápolási rutinomat minimalizáltam (kizártam az aktív hatóanyagokat csak lemosót arckrémet használok). Elkezdtem A+D vitamint szedni mert ezt javasolták. Ugyan valamennyivel fényesebb a bőröm de a pattanások az államon illetve állkapcsomon ott maradtak. Mikor már valamennyire kezdenek halványodni újra felömlik. Bőrgyógyásznál többször voltam de csak rosszabb lett tőle a bőröm. Milyen szakembert tudnátok ajánlani, kihez forduljak. Előre köszönöm a segítséget!

júl. 23. 16:44
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
67%
Rendes nőgyógyàszhoz, endokrinológushoz.
júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyász, kozmetikus, endokrinológus, allergiás tesztek (tej, cukor, glutén, stb.) Lehet rossz fog, stressz.

Én mindent végigjártam, mégis vannak. Ha hajlamos vagy rá, nem tudod teljesen megszüntetni, de neked a gyógyszer utáni jöttek, szóval valószínűleg felborogatta a hormonjaidat.

júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!